09.05.2013

Zajączki dla Alice i jej siostrzyczek


Alice to dziewczynka która mieszka w Zambii w Afryce i którą niedawno zaadoptowałam - jest to adopcja na odległość z Adopcji Serca. Ma 4 lata i urodziła się dokładnie w tym samym dniu co moja Kingusia :) Jest prześliczna i jak tylko zobaczyłam jej zdjęcie od razu wiedziałam że chcę być jej adopcyjnym opiekunem! Ma 3 młodsze siostrzyczki dlatego postanowiłam że zrobię dla nich te oto właśnie króliczki  ze schematu Too-Cute Crochet Dolls by Kim Werker ze strony www.ravelry.com/patterns/library/too-cute-crochet-dolls. Zmieniłam troszkę wzór jeśli chodzi o nóżki króliczków - zrobiłam je podobnie jak rączki, tylko kulki na końcach są troszkę większe a nóżki grubsze.

Wysłałam je w pierwszej paczce do Alice z paroma innymi drobiazgami, która już właśnie do niej dotarła, oto zdjęcie uśmiechniętej Alice obok zawartości paczki - widać tam moje zajączki :)Oto link do mojego projektu na Ravelry:
www.ravelry.com/projects/Moniaaa/too-cute-crochet-dolls-2

0 komentarze:

Blog o jednym z moich hobby jakim jest amigurumi - szydełkowanie słodkich zabawek, ale i nie tylko - ogólnie o wszelkich uszytych, wydzierganych czy wyklejonych przeze mnie "rzeczach".

Pomóż :)

Translate

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Szukaj

Obserwatorzy